Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

dolnośląskie

21.01.2020

Biuro projektowe PROBAU
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Międzyleska 4

Opis stanowiska:
– praca w wymiarze pełnego etatu jako asystent projektanta konstrukcji,
– sporządzanie dokumentacji wykonawczej w programie Allplan i Wandplan,
– wykonywanie obliczeń statycznych,
– ścisła współpraca z biurami oraz kierownictwem budów na terenie Polski i Niemiec.

Wymagania:
– umiejętność kreślenia CAD,
– znajomości języka niemieckiego na poziomie min średnim,
– dodatkowym atutem będzie znajomość programu Allplan,
– wykształcenie na kierunku budownictwo.

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– pracę w miłej atmosferze w zespole inżynierów,
– elastyczny czas pracy,
– szkolenia branżowe.

Kontakt:

Telefon: 501461804

Email: info@probau.com.pl

Województwo: dolnośląskie