Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Asystent konstruktora

wielkopolskie

15.05.2019

Biuro projektowe ELD Poland Sp. z o.o. poszukuje Asystenta konstruktora z uprawnieniami.

Wymagania: ukończone studia wyższe na Wydziale Budownictwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz datą urodzenia na adres mailowy.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest ELD Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, Stary Rynek 80/82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

Telefon: 0048618524633

Email: sekretariat@eld.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube