Asystent Projektanta Branży Elektrycznej

śląskie

16.02.2011

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANT BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
(nr ref ZEL-AP)

Zakres obowiązków:
udział w projektowaniu budowy lub przebudowy obiektów komunikacyjnych.

Wymagania:
– doświadczenie w projektowaniu obiektów energetycznych liniowych,
– mile widziane osoby z komplementarnym doświadczeniem projektowym,
– ukończone studia wyższe kierunkowe,
– znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD,
samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,
– pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,
komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu,
– udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
– bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@trakt.eu w tytule podając numer referencyjny lub za pośrednictwem strony www.trakt.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Kontakt:

Telefon: 032 228-12-70

Email: rekrutacja@trakt.pl

Województwo: śląskie