Nowe magazyny miejskie w Warszawie

26.03.2020

Na warszawskim Targówku powstanie park logistyczny z dwoma magazynami miejskimi klasy A. Powierzchnia będzie wynosiła 50 000 mkw. Oddanie do użytku pierwszej hali o powierzchni 24 600 mkw. jest zaplanowane na trzeci kwartał tego roku.

Nowy magazyn będzie zlokalizowany na terenie warszawskiego Targówka przy ul. Bardowskiego. Bliskość ul. Radzymińskiej sprawia, że kompleks będzie dobrze skomunikowany z drogą ekspresową S8 oraz drogami wylotowymi z Warszawy, w tym z autostradą A2. Do Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie jest około 15 km. Do Hillwood Targówek będzie można dojechać również komunikacją miejską oraz koleją – niedaleko kompleksu znajduje się przystanek osobowy Warszawa Zacisze Wilno, obsługiwany przez Koleje Mazowieckie.

 

 

Obiekt będzie wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED. Hala została zaprojektowana przy założeniu obciążenia ogniowego powyżej 4000MJ/m2. Na życzenie klientów powstaną również powierzchnie biurowe z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań. Przy magazynie zaplanowano miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych.

 

Warszawa jest największym rynkiem magazynowym w Polsce, a jednocześnie powierzchnie magazynowe w stolicy i okolicach nadal cieszą się największym zainteresowaniem najemców. Hillwood inwestuje na tym terenie od 2015 roku, czyli od początku swojej komercyjnej działalności w Polsce.

Sprawdź też:

 

Hillwood

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in