Mobilne Centrum BHP

02.02.2018

Mobilne Centrum BHP jest sklepem w pełni wyposażonym w środki ochrony indywidualnej, które są niezbędne do pracy na każdej budowie.

Sklep uruchomiła firma Krystian, członek Koalicji Bezpieczni w Pracy. Pomysł zrodził się w ramach długofalowej współpracy z firmami działającymi w branży budowlanej.

W punkcie mobilnej sprzedaży Krystian można znaleźć specjalistyczną odzież i obuwie ochronne przeznaczone dla pracowników branży budowlanej, bezpieczne hełmy, profesjonalne okulary i gogle, wytrzymałe rękawice czy sprzęt do pracy na wysokości.

Mobilny punkt sprzedaży zapewnia dostępność do podstawowej gamy produktów bhp oraz szybką realizację indywidualnych, niestandardowych zamówień.

– Głównym celem, jaki stawiamy przed naszym mobilnym punktem, jest podniesienie standardów bezpieczeństwa na największych inwestycjach budowlanym zlokalizowanych w Warszawie i okolicach – mówi Elżbieta Rogowska, dyrektor sprzedaży PW Krystian.

 

Fot. Krystian

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Warning: Use of undefined constant WEBSITE_URL - assumed 'WEBSITE_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/inzynierbudownictwa/footer.php on line 462
WEBSITE_URL/polityka-prywatnosci" target="_blank">Polityce Prywatności
.