Mobilna Akademia fischer rusza w Polskę

22.02.2018

2 marca w trasę wyruszy fischerTRUCK – mobilne centrum wystawienniczo-szkoleniowe producenta systemów zamocowań. Ekspertów marki będzie można spotkać pod wybranymi marketami budowlanymi w Warszawie, Kielcach, okolicach Wrocławia i Krakowa.

Firma fischer po raz pierwszy organizuje w Polsce fischer TourTruck, W czterech miejscowościach na parkingach wybranych centrów handlowych (przy Leroy Merlin lub Castoramie) od 2 do 15 marca pojawi się mobilna Akademia fischer. W sporych rozmiarów ciężarówce (ponad 100 m² powierzchni, 7,8 m szerokości i 6,25 m wysokości) miłośnicy majsterkowania i profesjonalni wykonawcy będą mogli odkryć i przetestować całą gamę mocowań fischer. Na czas trwania każdego eventu organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji – konkursy z nagrodami, testy konkretnych rozwiązań, instruktaże, szkolenia, kupony rabatowe na zakupy i strefę zabaw dla dzieci. Na pierwszym piętrze znajduje się specjalna strefa szkoleniowa wyposażona w ekran i kilkanaście stanowisk warsztatowych. Liczący ok. 60 m² parter to część wystawowa, gdzie w danym materiale budowlanym będzie można przetestować i poznać bliżej mocowania marki – kołki rozporowe, kotwy chemiczne, śruby do betonu, wkręty do drewna itp. W ramach eventu marka zorganizuje również zamknięte szkolenia dla projektantów, firm wykonawczych i dystrybutorów.

 

 

Harmonogram:

2–4.03.2018 – Kraków/Modlniczka, Leroy Merlin, ul. prof. Adama Rożańskiego 34, 32-085 Modlniczka

6–7.03.2018 – Kielce, Targi Grupy PSB, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce (impreza zamknięta dla uczestników targów)

9–10.03.2018 – Warszawa, Leroy Merlin, ul. Malborska 35, 03-286 Warszawa

12–15.03.2018 – Wrocław/Bielany Wrocławskie, Castorama, ul. Czekoladowa 3 55-040 Wrocław

Więcej na http://bezpiecznyfischer.pl/fischertruck

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.