Lazurowa 166A w Warszawie gotowa

24.05.2018

Budynek mieszkalny przy ul. Lazurowej 166A uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Inwestorem jest NC Investment.

Obiekt powstał na działce o powierzchni 1150 m². Teren zielony został specjalnie dofinansowany ze środków własnych NCI i objął go odrębny projekt firmy Centrum Chirurgii i Pielęgnacji Drzew, a zrealizowany przez firmę Aspiracje Ogrodowe. Dzięki temu na działce posadzone zostaną klony tatarskie „Ginnala”, cisy „Fastigiata”, trzmielina „Coloratus”, cztery odmiany traw ozdobnych, byliny i pnącza.

Budynek w stylu modernistycznym ma 32 mieszkania o powierzchni od 25,9 do 73,6 m². Mieszkania są wyższe od spotykanych na rynku, natomiast balkony mają wysięg 2 m. Obiekt stanowi zwartą bryłę na planie litery L. Horyzontalne podziały elewacji, z wystającymi balkonami i tarasami, mają na celu nadanie budynkowi eleganckiej i dynamicznej formy.

Oddanie inwestycji do użytku z przyczyn niezależnych od dewelopera zostało opóźnione. Komentuje prezes holdingu NC Investment Piotr Laszkiewicz: „Na skutek zmian na rynku wykonawczym w roku 2017 i problemów finansowych wielu firm wykonawczych problem ten dotkliwie odczuł nasz generalny wykonawca, który musiał zejść z placu budowy nie wywiązawszy się z umowy. Oddajemy Lazurową 166A z dziewięciomiesięcznym opóźnieniem. (…) Nauczeni doświadczeniem i obserwacjami upadłości na rynku generalnych wykonawców, niedawno powołaliśmy do życia w strukturze naszego holdingu własnego generalnego wykonawcę, czyli spółkę NC Construction SA.”

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.