Jadar otwiera fabrykę w Lublinie

19.04.2016

Jadar wybuduje w Lublinie nowoczesną fabrykę produkującą kostkę brukową i galanterię betonową.

 

Przedsiębiorstwo powstanie na terenie dawnego zakładu Odlewnia Ursus przy ulicy Metalurgicznej 7. Zajmie powierzchnię blisko 2,5 ha, a kapitał inwestycyjny wyniesie ok. 30 mln zł netto. 

Fabryka opierać się będzie na pracy dwóch innowacyjnych linii produkcyjnych wyposażonych w skomplikowane i zautomatyzowane urządzenia sterowane zintegrowanym systemem komputerowym. Jedna linia produkcyjna to SHP 5000 CPRO plus Wibroprasa MULTI 1200 do galanterii betonowej, natomiast druga linia będzie służyła do uszlachetniania produktów powstałych na bazie SHP 5000 CPRO.

W pobliżu fabryki powstanie również ogród wystawowy o powierzchni ok. 1300 m².

Przewidywany termin zakończenia inwestycji przypada na III kwartał 2016 r. Pierwsze testy produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej odbędą się już na przełomie listopada i grudnia br.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.