Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstaje osiedle

10.04.2009

 W pobliżu zielonego brzegu Wisły, niedaleko zjazdu z Trasy Siekierkowskiej powstaje nowa inwestycja domów „Saskie Zacisze”.

 

 Na obszarzeponad 8 tysięcy m2 powstaje nowoczesne i kameralne osiedle trzydziestu domów jednorodzinnych o nazwie „Saskie Zacisze”. Na jego teren będzie można wjechać bezpośrednio z ulicy Wał Miedzeszyński. Wokół inwestycji znajduje się mnóstwo zielonych i rekreacyjnych terenów. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i będzie stale monitorowany. Dodatkowo nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona, która mieścić się ma w budynku biurowym developera przy wjeździe na teren osiedla.

 
 
Wszystkie domy na osiedlu będą miały trzy kondygnacje naziemne, nabywcy mają jeszcze możliwość ustalenia dowolnej aranżacji pomieszczeń wewnętrznych. „Saskie Zacisze” charakteryzować będzie nowoczesna i elegancka architektura oraz wyjątkowy design. Szerokie drewniane, energooszczędne okna będą miały aż 180 cm wysokości, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia będą z pewnością bardzo dobrze doświetlone.
Developer planuje zastosowanie bardzo eleganckich okuć i poręczy ze stali nierdzewnej. „Saskie Zacisze będzie posiadało podłączenie do sieci miejskich mediów, szczególnie kanalizacji.” – mówi Piotr Stachulski, zarządzający spółką developerską Diamentic Estate.
Każdy dom będzie posiadał otwierany automatycznie garaż umiejscowiony częściowo w podziemiu, z dwoma miejscami parkingowymi. Dużą zaletą budynków są z pewnością partery o aż 3-metrowej wysokości. Dla komfortu mieszkańców w budynkach zaprojektowano również po trzy tarasy: jeden na parterze oraz dwa na drugim piętrze. W standardzie wykończenia jest również piec gazowy dwufunkcyjny, z kompletną gotową do uruchomienia instalacją. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie wyjątkowo przydatne ogrzewanie podłogowe na parterze, natomiast na piętrach zamontowane będą grzejniki płytowe. Każdy budynek będzie miał miedzianą instalację wodną oraz podłączenie do miejskiej instalacji gazowej. Również dla wygody przyszłych mieszkańców zostanie zainstalowana sieć telekomunikacyjna, z możliwością natychmiastowego dostępu do telefonów, telewizji i internetu. Ponadto wygodnym rozwiązaniem dla mieszkańców będzie pion do centralnego odkurzacza.

 

 

W sumie osiedle „Saskie Zacisze” tworzyć będzie 30 domów. Budynki powstawać będą na działkach o wielkości od 220 do 434 m2, z uwzględnieniem udziału w drodze osiedlowej.
W ofercie znajdują się trzy rodzaje domów:
Saska 1 – 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
Saska 2 – 2 domy wolno stojące – o powierzchni użytkowej 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
Saska 3 – 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 189 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 25 m2.
Inwestycja otrzymała pozwolenie na budowę. Budowa osiedla już ruszyła. Termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji – 7 domów - planowany jest na IV kwartał 2009 roku. Natomiast budowa całego osiedla zakończy jest wiosną 2010 roku.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube