Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Panattoni Park Toruń II - ruszyła budowa

10.10.2019

Panattoni Park Toruń II powstaje w północno-wschodnim Toruniu. Wmurowano kamień węgielny pod jego budowę.

 

 

Pierwszy etap Panattoni Park Toruń IIhala o powierzchni blisko 16 500 m² – zostanie zakończony już w marcu 2020 r. Natomiast docelowo inwestycja składać się będzie z dwóch budynków magazynowych klasy A o łącznej powierzchni 57 500 m². Moduły mogą być w nich dowolnie kształtowane, dzięki czemu powierzchnię można łatwo dostosować do potrzeb magazynowo-produkcyjnych najemców z różnych branż. Powstaną także nowoczesne powierzchnie biurowe, place manewrowe i miejsca parkingowe. Budynki będą certyfikowane w systemie BREEAM.

Pierwszym najemcą został jeden z większych operatorów logistycznych, który zajmie 5000 m² z przeznaczeniem na sortownię przesyłek dla regionu kujawsko-pomorskiego.

W procesie inwestycyjnym Panattoni Europe aktywnie współpracowało z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu – miejską jednostką odpowiedzialną za wspieranie biznesu.

Panattoni Park Toruń II zlokalizowany będzie 10 km od centrum Torunia i 2 km od węzła Lubicz łączącego się z autostradą A1.

 

Czytaj także: Nowy budynek Trefl SA

Konstrukcje stalowe hal wielkopowierzchniowych

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube