Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowy projekt w Wilanowie

17.07.2018

W ramach projektu Wilania Polnord zbuduje 113 mieszkań, które znajdą się w czterech nowocześnie zaprojektowanych willach w Warszawie.

Osiedle powstaje w odległości 3 minut drogi od skrzyżowania Alei Rzeczypospolitej i ulicy Branickiego w dobrze skomunikowanym miejscu dzielnicy Wilanów. – W ramach projektu Wilania klienci mają do wyboru mieszkania od jedno do czteropokojowych, o powierzchniach od 32 do 89 m². Budynki zaprojektowano tak, by zwiększyć liczbę słonecznych mieszkań narożnych. Lokale mają balkony do 12,6 m² lub ogródki o powierzchni do 34 m². Do wszystkich mieszkań przewidziane są wygodne garaże pod budynkami i komórki lokatorskie. Powstaną również wózkownie i boksy rowerowe – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord SA. Ponad połowę terenu Wilanii zajmą atrakcyjnie urządzone tereny rekreacyjne.

W każdej z czterech willi znajdzie się tylko do 30 lokali mieszkalnych. Osiedle będzie wyposażone w 24-godzinny monitoring, a wszystkie mieszkania w wideodomofony.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube