Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Magnolia rozkwita na wiosnę

29.04.2010

Osiedle Magnolia w Lesznowoli, które właśnie „rozkwita”, to koncepcja nowego stylu życia – projekt 33 domów o modernistycznej bryle, które charakteryzuje nowatorski oraz funkcjonalny design, jak i wysokie przeszklenia, niespotykane dotąd na naszym rynku.

Wiosna to najlepszy czas na zakup wymarzonego domu. Niewątpliwie osoby, które nabywają nieruchomości luksusowe większą uwagę zwracają na architekturę, nowoczesne rozwiązania poprawiające funkcjonalność domu, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, jak również szereg rozwiązań proekologicznych – twierdzi Marcin Gutaj, prezes zarządu Magnolia Polska. Niemniej za nowy trend na rynku nieruchomości można uznać pojawienie się w większej ilości domów już gotowych do wprowadzenia, a wiosna zdecydowanie sprzyja wyborowi wymarzonej inwestycji.

 

 

Z pewnością ważna jest lokalizacja i okoliczna infrastruktura, dzięki której łatwiej i przyjemniej żyje się w danym miejscu. Na terenie samego osiedla powstaną dostępne dla wszystkich mieszkańców ogrody, edukacyjny plac zabaw dla dzieci oraz budynek usługowy wraz ze sklepem i kawiarnią – a wszystko w otoczeniu krzewów i drzew, zaprojektowanym w najdrobniejszych szczegółach przez architektów zieleni.
Inwestycja położona jest w Lesznowoli, zaledwie 20 km od centrum Warszawy oraz 6 km od pobliskiego Piaseczna. To spokojna i cicha okolica, zapewniająca kontakt z naturą. W I etapie inwestycji powstanie 9 domów.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube