INFRASZYN 2018

08.06.2018

W Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „HYRNY” w Zakopanem w dniach 18-20 kwietnia br. odbyła się XI Konferencja Naukowo-Techniczna „Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury w transporcie szynowym – INFRASZYN 2018”.

W konferencji udział wzięło 368 uczestników, w tym grono profesorów z wyższych czelni z terenu całego kraju, przedstawiciele Grupy PKP S.A. z Ireneuszem Merchlem, prezesem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., i dr. Mirosławem Antonowiczem, wiceprezesem PKP S.A., na czele, przedstawiciele 54 firm świadczących usługi na rzecz transportu szynowego.

Na konferencji wygłoszonych zostało 45 referatów przedstawiających aktualne rozwiązania techniczno-technologiczne w transporcie szynowym w zakresie infrastruktury: nawierzchnia torowa, sieć trakcyjna, zasilanie urządzenia srk i telekomunikacja, ochrona środowiska, efektywność działań inwestycyjnych i modernizacyjnych, problematyka budowy i utrzymania infrastruktury szynowej w Polsce.

 

Waldemar Fabirkiewicz, sekretarz generalny SITK RP, Ireneusz Merchel, prezes PKP PLK S.A., prof. Janusz Dyduch, prezes SITK RP, dr Mirosław Antonowicz, wiceprezes PKP S.A.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.