II etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu

20.02.2018

BPI Real Estate Poland rozpoczyna realizację II etapu inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu.

Bulwary Książęce wyróżnia nowoczesna architektura i standard wykończenia części wspólnych. Część elewacji zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki.

W II etapie znajdzie się 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m² i strukturze od 1 do 5 pokoi, o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Wszystkie mieszkania i apartamenty mają duże tarasy i balkony, a te położone na niższych kondygnacjach – indywidualne ogródki.

Zaprojektowano udogodnienia: miejsca postojowe w podziemnym parkingu, komórki lokatorskie oraz stojaki na rowery. Do klatek schodowych i wind będą z kolei prowadzić eleganckie hole wejściowe. Na wewnętrznym patio, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców Bulwarów Książęcych, znajdą się plac zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana zieleń z miejscami do wypoczynku. Ogólnodostępny pasaż powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej. Znajdą się tu różnego rodzaju lokale usługowe. Zwieńczy go nowy plac od strony Mostu Pomorskiego.

Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.