Ideal Idea City Park – I etap z pozwoleniem na użytkowanie

29.01.2020

I etap inwestycji magazynowej Ideal Idea City Park, czyli dwa spośród czterech budynków, otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

 

 

W I etapie powstały I hale H1 i H2, w których mieści się 9 firm. Łączna powierzchnia najmu hal magazynowych to ok. 9000 m², a biurowych – ponad 2600 m². Cała inwestycja znajduje się na granicy Warszawy i Raszyna.

Deweloper – JDA Investment jest powiązany kapitałowo i personalnie z Ideal Idea Formad (IIF) – jednym z prekursorów konceptu SBU (Small Business Unit) w Polsce. W powiązaniu z trendem LMD (Last Mile Delivery) inwestycja SBU, taka jak właśnie Ideal Idea City Park, umożliwia elastyczność techniczną, konfiguracyjną, funkcjonalną i kosztową. Podzielona na dwa etapy budowa została rozpoczęta w marcu 2019 r. Obecnie dobiegają końca prace związane z architekturą krajobrazu wokół hal. Zasadą IIF jest to, aby najemcy naszych parków nie czuli, że przyjeżdżają do wielkich, bezosobowych magazynów. Stąd też przywiązujemy olbrzymią wagę do estetyki naszych obiektów, zieleni i małej architektury. Nie inaczej będzie w City Parku. Kończymy sianie trawników, natomiast przed nami sadzenie wielu platanów i uregulowanie biegnącej przez działkę małej rzeczki. Budynki zyskają jeszcze neony z logotypami firm-najemców, a całość obiektów wraz z drzewami zyska tak modne dziś iluminacje architektoniczne traktowane już jako dziedzina sztuki – mówi prezes IIF Jędrzej Dużyński. Trwają także roboty budowlane przy pozostałych dwóch halach II etapu. Hala H3 ma już wykonane fundamenty, H4 będzie je miała gotowe wkrótce.

 

Czytaj także: Bałtyckie Centrum Logistyczne w budowie

City Logistics Katowice – inwestycja brownfield

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.