Dom pokazowy w osiedlu Słoneczne Sady otwarty

16.07.2010

Dom wzorcowy w inwestycji realizowanej przez Vantage Development, w podwrocławskim Sadkowie, jest już otwarty dla klientów. 

Dom o powierzchni 241 m kw. mieści się na działce zajmującej 1126 m kw.Projekt domu pokazowego jest wynikiem współpracy z architektem wnętrz Arturem Bysiakiem. Swoje koncepcje zaaranżowania wnętrz wprowadzili w życie także pracownicy spółki, w tym Członek Zarządu Vantage Development Roman M. Meysner i Menedżer Projektu Słonecznych Sadów Robert Konarski.

 


Rozkład funkcjonalny czterech typów domów (Lobo, Champion, Cortland, Golden) w różnych kolorach elewacji (ècru, cappuccino, bądź łososiowy) jest zaprojektowany wg tych samych zasad. Domy różnią się jednak powierzchnią: od 122 do 298 m kw. Parter zajmuje kuchnia z jadalnią oraz pokój dzienny z wyjściem do ogrodu. Z wyjątkiem Lobo wszystkie pozostałe domy o większych metrażach posiadają na parterze dodatkowy pokój (sypialnia dla gościa lub gabinet). Natomiast na piętrze zaprojektowane zostały 3 sypialnie (Lobo i Champion) lub 4 sypialnie (Cortland i Golden), dwie łazienki i garderoba (Cortland i Golden). W każdym domu znajduje się także poddasze, które można zaaranżować na pomieszczenie gospodarcze lub użytkowe. Ponadto budynki zlokalizowane na niektórych działkach mają możliwość dobudowania dodatkowego skrzydła, które może powiększyć powierzchnię mieszkalną, stanowić niezależne mieszkanie, czy też można tam zorganizować niezależne biuro. Na życzenie klienta, w domach można zainstalować proekologiczne rozwiązania, w postaci systemów solarnych lub pomp ciepła.

 

Obecnie trwają prace wykończeniowe pierwszych 12 domów jednorodzinnych. Dwa pierwsze zostały już przekazane właścicielom, zaś jeden został wykończony jako dom wzorcowy. Docelowo osiedle będzie składać się ze 110 domów wolno stojących, centrum usługowego wraz z mieszkaniami. W skład I fazy budowy wchodzą łącznie 43 budynki.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.