Cetniewo Osada powstaje we Władysławowie

04.11.2019

Cetniewo Osada to projekt w kameralnej części Władysławowa, w ramach którego powstaną dwa nowoczesne budynki apartamentowe.

 

 

Cetniewo Osadę utworzą dwa nowoczesne budynki otoczone zielenią. Na piętra dojazd zapewnią windy. Znajdzie się tu 56 apartamentów w różnych wariantach: typu studio, 2-pokojowe, 3-pokojowe, poddaszowe o ponadnormatywnej wysokości. Lokale będą mieć duże balkony lub tarasy, a lokale parterowe – tarasy z dostępem do elegancko zaprojektowanej zieleni. Apartamenty będą dostępne w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz.

Osiedle zostanie ogrodzone, a wewnętrzne patio wypełni zieleń z miejscami do rekreacji. W podziemnej hali garażowej znajdą się miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

 

 

– Projektując Cetniewo Osadę zależało nam na połączeniu dwóch istotnych cech: dużych rozmiarów przeszkleń gwarantujących komfortową ilość światła dziennego we wnętrzach oraz nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru budynków. – mówi Małgorzata Alisz z pracowni JK Architekci, odpowiedzialnej za projekt osiedla. – Całość uzupełniają szklane balustrady, zapewniające lekkość projektu budynków. Apartamentowce zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom doskonały widok na zieloną i ustronną okolicę. Postawiliśmy na minimalistyczną bryłę ze strzelistymi i oryginalnymi w swoim charakterze dachami, zapewniającymi nowoczesny, ale i ponadczasowy styl osiedla. W kolorystyce dominuje połączenie bieli i szarości, dzięki czemu uzyskaliśmy trwały efekt świeżości projektu.

Inwestorem jest GM Invest. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na początek 2020 r., a zakończenie – przed wakacjami 2021 r.

 

Przeczytaj też: Portova: wiecha na jednym z najwyższych budynków w Gdyni

Apartamenty nad wodą – Yacht Park w Gdyni

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.