Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jest nowy GINB

29.03.2018

26 marca na wniosek ministra inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Norberta Książka na stanowisko Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Norbert Książek urodził się w 1975 r. w Mińsku Mazowieckim. Technik budownictwa ogólnego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu charakterystyki energetycznej w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Pracownik nadzoru budowlanego od 2003 r. W 2004 r. rozpoczął pracę w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego. Między innymi pełnił funkcje zastępcy dyrektora oraz dyrektora Departamentu Orzecznictwa Nadzoru Budowlanego, a także dyrektora Departamentu Orzecznictwa Administracji Architektoniczno-Budowlanej.

Minister Infrastruktury i Budownictwa powierzył Norbertowi Książkowi pełnienie obowiązków Zastępcy GINB od 13 lutego 2017 r. Z dniem 20 października 2017 r. powołał go na stanowisko Zastępcy Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Od 8 lutego 2018 r. Norbert Książek pełnił obowiązki Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

 

 

Źródło: GUNB

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube