Apartamentowiec Zyndrama gotowy

27.03.2019

Budynek mieszkalny Zyndrama na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu dostał pozwolenie na użytkowanie.

 

 

W apartamentowcu przy ul. Zyndrama z Maszkowic 20 znalazło się 48 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, w tym butikowe typu waterfront oraz penthousy z balkonami nad samą rzeką i od strony dziedzińca. Inwestycja dostała imię po sławnym rycerzu, dlatego w bramie prowadzącej do częściowo podziemnego garażu umieszczono herb Słońce.

Fasadę apartamentowca zdobi spiek kwarcowy, z kolei od strony dziedzińca dominuje płytka klinkierowa. – Frontowa ściana to reprezentacyjna wizytówka Zyndrama, natomiast jasna płytka elewacji od strony dziedzińca nawiązuje do przedwojennej architektury Wrocławia – wyjaśnia Miłosz Greszta, przedstawiciel spółki 6B47, dewelopera inwestycji. Generalnym wykonawcą była firma PORR.

Architekci z pracowni Hubka zadbali o nowoczesny wygląd wnętrza budynku mieszkalnego. W środku zastosowano drewniane okleiny i surowy beton. Lobby, które zdobi drewniany totem na ścianie, wykończone jest włoskim gresem. Podobnie jak klatki schodowe, gdzie użyto także forniru. Wstawiono ponaddwuipółmetrowe drzwi wejściowe.

 

 

 

 

Czytaj też: Apartamentowiec Kossak Residence w Krakowie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.