Wiertnica FlexiROC T30 R z większym zasięgiem

05.02.2013

Atlas Copco wprowadził ulepszoną wersję wiertnicy ROC D3 RRC. Wiertnica oferowana jest z silnikiem spełniającym normy emisji spalin Tier 4 i mniejszym zużyciem paliwa oraz zdalnym sterowaniem radiowym.

FlexiROC T30 R wyposażona została w młotek górny zaprojektowany do szerokiego zakresu zastosowań wiertniczych. Rozszerzony zasięg pracy wysięgnika w poziomie 5200 mm i kąt obrotu 80 stopni pozwalają na wiercenie większej ilości otworów z mniejszej liczby ustawień. Automatyczna redukcja obrotów silnika, regulowane prędkości wentylatorów i spełnienie normy emisji spalin Tier 4 zapewniają zwiększoną wydajność.

Urządzenie przeznaczone jest do małych, ale wymagających prac budowlanych i prac w kopalniach odkrywkowych. Jego nisko położony środek ciężkości i duży prześwit pod podwoziem zapewniają mobilność w najtrudniejszym terenie. Dzięki wystarczającej mocy do wiercenia w bardzo twardych skałach i wszechstronności, wiertnica nadaje się do zadań specjalistycznych, takich jak kotwy samowiercące i rozbijanie nadgabarytów.

Układ zdalnego sterowania radiowego oferowany jako wyposażenie standardowe, pozwala operatorowi na pełne sterowanie wiertnicą z bezpiecznej odległości i stanowi idealne rozwiązanie do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni lub niestabilnym terenie. Niewielkie wymiary wiertnicy FlexiROC T30 R oznaczają, że można ją łatwo transportować z jednego miejsca pracy na drugie, co gwarantuje wykonawcom maksymalizację dostępności maszyny – mówi Mats Birkestĺl, kierownik produktu w Atlas Copco Surface Drilling.

Wiertnica jest dostępna zarówno z silnikiem spełniającym normy emisji spalin Tier 3, jak i Tier 4.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.