Powstaje Villa Creation w Józefosławiu

19.10.2011

Firma Bouygues Immobilier Polska kończy realizację domów w stylu Bretania w inwestycji Le Village w podwarszawskim Józefosławiu.

Osiedle „Le Village” zlokalizowane jest w Józefosławiu (gmina Piaseczno), przy ul. Cyraneczki. Koncepcją osiedla jest przeniesienie atmosfery francuskich miasteczek w okolice Warszawy. Inwestycję tworzą 233 domy, które odzwierciedlają cztery zróżnicowane style architektoniczne inspirowane czterema regionami Francji – Bretanią, Alzacją, Prowansją i Normandią.

 

 

„Villa Creation” tworzą 43 domy nawiązujące stylem do zabudowy Bretanii. Architektura regionu cechuje się prostotą i solidnością. Bretońskie domy są jasno otynkowane i mają spadziste dachy z ciemnej dachówki, ozdobione dwoma kominami. Narożniki wyłożone są kamieniami, do których nawiązuje odcień obramowań okiennych. Wszystkie domy z tego etapu dostępne były w unikalnej formule indywidualnego wykończenia wnętrz.

W ofercie Le Village znajdują się również domy typu Normandia oferowane w ramach etapu „Villa Contenta”. Dotychczas, deweloper sprzedał 50% spośród wszystkich zaplanowanych w nim domów. Termin odbioru budynków zaplanowano na II kwartał 2012 r. Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2015 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.