Właściciel

małopolskie

13.07.2015

Specjalista ds. projektowania i audytów pv

Firma PV Instalator Polska to przedsiębiorstwo z ponad 10 letnim doświadczeniem w dziedzinie fotowoltaiki i OZE.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na następujące stanowiska:
Specjalista PV d/s projektowania i inwestycji

Zakres obowiązków:
? wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych,
? wykonywanie ofert technicznych i finansowych dla klientów/inwestorów,
? audyty fotowoltaiczne,
? nadzór nad wykonaniem i uruchomieniem instalacji pv,

Wymagania (mile widziane):
? znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką i OZE,
? znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi
? znajomość oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych i CAD
? doświadczenie w projektowaniu i rozruchu instalacji fotowoltaicznych,
Wykształcenie:
? wyższe techniczne (elektryczne, OZE )
? prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
? pracę na etat,
? stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju
? cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres: lukasz.studzinski@pvinstalator.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
www.pvinstalator.pl

Kontakt:

Telefon: 14 622 33 44

Email: lukasz.studzinski@pvinstalator.pl

Województwo: małopolskie