TECHNOLOG BETONU-LOGISTIK / Stanowisko kierownicze

zagranica

15.07.2015

Nr referencyjny: DE 2015/ TB SÜD
Miejsce pracy: Niemcy Poludniowe okolice miasta Heidelberg
Zatrudnienie: umowę o pracę

Obowiązki:

1.Projektowanie składów mieszanek betonowych: Beton towarowy
2.Optymalizacja receptur mieszanek betonowych
3.Przeprowadzanie testów i badań wyrobów
5.Kontrola jakości produkowanego betonu
6. Logistika transportu
7. Organizacja prac 5 pracownikow
8. Komunikacja z Klientem oraz z produkcja

Wymagania:

1.Wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej
2.Wiedzy z zakresu technologii
3.Minimum 2-3letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym lub w kontroli jakości lub podobne
4. Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B2, osoby ze znajomoscia na poziomie B1 otrzymaja intensywny kurs nauki j. niemieckiego
5. Prawo jazdy

Oferujemy:

1. Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer oraz kolezenska atmosfere pracy
2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia
3. Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji

Dokumenty aplikacyjne CV w j. polskim oraz j. niemieckim prosimy przesyłać na adres: E- Mail: info@strokol.de

Deutsch-Polnisch Personalberatung w Bad Honnef
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Tel: 0049 2224 187 4091
www.strokol.de

Kontakt:

Telefon: 0049 2224 187 4091

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica