Technical Manager

zagranica

17.03.2016

Kompass Kompass Consulting Maciej Buczkowski
Kompass Consulting istnieje już od 2008 roku i jest agencją zatrudnienia w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa i rekrutacji personelu.
Wielu pracodawców wybrało Kompass Consulting jako partnera w biznesie.
Jako agencja zatrudnienia specjalizuje się w rekrutacji w branży budowlanej oraz IT.
Miejsce pracy: Doha
Region : Katar

Opis stanowiska:
Zapewnia koordynacje pomiędzy poszczególnymi sekcjami robót,
Przygotowuje i zatwierdza harmonogram tworzenia dokumentacji oraz realizacji prac,
Kontroluje realizacje budżetu i optymalizuje wykorzystanie środków na poszczególnych etapach budowy,
Inicjuje i uczestniczy w spotkaniach koordynacyjnych i zatwierdza protokół prac,
Weryfikuje sprawozdania i realizacje celów krótko i długoterminowych.
Koordynuje i współpracuje z podwykonawcami,
Wdraża wymagane rozwiązania,
Proponuje działania korygujących w przypadku opóźnień,
Podejmuje kluczowe decyzje dotyczące organizacji robót, metod i urządzeń do realizacji projektu.

Wymagania:
Minimum 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w dziedzinie wielkich robót budowlanych ( między innymi na Bliskim Wschodzie),
Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiskowej i budownictwa,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Umiejętność pracy pod presją,

Kluczowe umiejętności :
Umiejętności interpersonalne,
Umiejętności przywódcze,
Umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji,
Zaangażowanie i dyspozycyjność,
Zorientowanie na realizacje celów.

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
Opłacony pakiet (Lot / Zakwaterowanie / Wiza / Dojazd do miejsca pracy /
Ubezpieczenie),
Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
Udział w realizacji Mega Projektów w Katarze.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV .
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (tekst jednolity: Dz.U. Rzeczypospolitej Polskiej 2014, poz 1182, 1662) „

Kontakt:

Telefon: 506 673 799

Email: k.rozycka@kompass-consulting.pl

Województwo: zagranica