Specjalista ds. jakości

dolnośląskie

27.07.2015

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
prowadzenie zestawień w zakresie kontroli badań wykonanych przez jednostkę kontrolującą i laboratorium Wykonawcy,
prowadzenie analiz w zakresie kontroli badań wykonanych przez jednostkę kontrolującą laboratorium Wykonawcy,
współpraca z zespołami realizującymi projekty inwestycyjne w zakresie kontroli badań wykonanych przez laboratorium Wykonawcy i badań kontrolnych,
prowadzenie spraw administracyjno – organizacyjnych dla zespołu,
udział w opiniowaniu Szczegółowych Specyfikacji Technicznych w zakresie materiałów budowlanych,
udział w koordynacji i uzgadnianiu badań pomiędzy Kierownik Projektu – Inżynier Kontraktu – jednostka wykonująca badania kontrolne,
czynności inspekcyjno – kontrolne obejmujące konieczność oceny stanu technicznego budowli i urządzeń budowlanych.

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe techniczne,
znajomość pakietu MS Office w tym MS Project na poziomie podstawowym,
umiejętność podejmowania decyzji, organizowania oraz negocjacji,
umiejętność współpracy, planowania oraz zaangażowanie.

Mile widziane kwalifikacje:
doświadczenie zawodowe 2 lata w tym co najmniej rok na stanowiskach związanych z realizacją procesu budowlanego,
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (A1-A2),
znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b91d1670a60d4a0da5eb42534fac8464

Kontakt:

Telefon: +48224733039

Email: Michal.Molik@plk-sa.pl

Województwo: dolnośląskie