Kosztorysant

kujawsko-pomorskie

07.05.2024

Firma budowlana obecna na rynku od ponad 20 lat – generalny wykonawca robót budowlanych (głównie w branży zamówień publicznych) zatrudni KOSZTORYSANTA

Miejsce pracy: Świecie

Zadania:
• Sporządzanie kosztorysów inwestorskich oraz kosztorysów do umów budowlanych.
• Analiza projektów budowlanych i branżowych w celu oszacowania kosztów inwestycji.
• Optymalizacja kosztów poprzez dobór najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i materiałowych.
• Bieżące aktualizowanie kosztorysów wraz z wprowadzaniem zmian projektowych i wykonawczych.
• Ustalanie rozliczeń z wykonawcami i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe budowlane.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Umiejętność kosztorysowania robót ogólnobudowlanych i branżowych.
• Znajomość przepisów budowlanych oraz norm i wytycznych branżowych.
• Znajomość programów NORMA oraz Excel.
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w formie B2B.
• Pracę w życzliwej atmosferze w niewielkim zespole.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Komfortowe warunki pracy.
• Niezbędne oprogramowanie.
• Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122 (Ania)
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kosztorysant – oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471