Koordynator Sprzedaży

kujawsko-pomorskie

17.04.2008

Naszym Klientem jest intensywnie rozwijająca się, średniej wielkości firma ze 100% udziałem polskiego kapitału, specjalizująca się w zakresie produkcji zawiesi linowych, łańcuchowych oraz pasowych; renomowany dostawca lin stalowych dla różnych gałęzi przemysłu.W związku z dalszym rozwojem w imieniu Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref. KORS/04/08

lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków

kierowanie pracą podległych inżynierów sprzedaży

systematyczne rozwijanie umiejetności handlowych oraz organizowanie pracy podległych inżynierów

realizacja celów sprzedażowych na podległym obszarze oraz na obszarach podlegających pozostałym inżynierom sprzedaży

utrzymywanie długofalowych pozytywnych relacji z dotychczasowymi oraz nowymi klientami

przyjmowanie zamówień od klientów oraz opieka nad zakończeniem do momentu wysyłki towaru plus monitoring płatności

rozwijanie kontaktów z klientami zagranicznymi

sporządzanie raportów podsumowujących podległych inżynierów sprzedaży oraz raportów z analiz klientów, opracowywanie planów sprzedaży

przygotowanie i udział w imprezach targowych

Profil Kandydata

wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub pokrewne marketing i zarządzanie

minimum 2 lata doświadczenia w zakresie sprzedaży B2B w pokrewnej branży

minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu, kierowaniu zespołem handlowym

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

umiejętności negocjacyjne

wiedza z zakresu techniki sprzedaży, prezentacji produktów

umiejętności kierowania ludzmi

nastawienie na rozwój

komunikatywność

prawo jazdy kat. B

Oferta Pracodawcy

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

do dyspozycji telefon komórkowy, samochód służbowy do kontaktów z klientami

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Kontakt:

Telefon: +44 52 322 71 64

Email: rekrutacja@askonsulting.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie