Inżynier robót elektrycznych

zagranica

10.07.2024

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osób na stanowisko Supervisora Elektrycznego.

Zapewniamy:
– pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
– zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą,
– możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW,
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych,
– bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu,
– szkolenia podnoszące kwalifikacje,
– nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
– stałą opiekę koordynatora.

Twój zakres obowiązków:
– realizacja i sprawowanie nadzoru nad progresem i wydajnością robót z zakresu montażu instalacji elektrycznych lub/i AKPiA,
– organizacja i koordynacja pracy podległych zespołów (brygad, pracowników oraz podwykonawców),
– współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta),
– analiza dokumentacji technicznej,
– opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
– bieżące raportowanie postępu prac do klienta oraz kierownika robót.

Wymagania:
– wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne,
– dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
– aktualne uprawnienia SEP E i D,
– doświadczenie w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników na projektach budowlanych (obiekty przemysłowe).

Kontakt:

Telefon: 502095590

Email: s.krzak@gcenergy.eu

Województwo: zagranica