Inżynier Elektryk – Wielkla Brytania

zagranica

04.06.2015

GlobalForce Services jest międzynarodową agencję rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, brytyjskiej firmy specjalizującej się w usługach elektrycznych dla przemysłu wydobywczego i górniczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Irlandia Północna

Zakres obowiązków:
– Projektowanie, wymiana i naprawy systemów sterowania
– Prace związane z kompleksową obsługą instalacji wydobywczych:
– obsługa elektryki instalacji przy przenoszeniu instalacji,
– uruchamianie i rozruch maszyn,
– diagnostyka i bieżące naprawy
– Asystowanie przy pozostałych zadaniach

Wymagania:
– Minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie
(mile widziane w systemach elektryki górniczej oraz wydobywczej)
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Wykształcenie wyższe związane z inżynierią elektryczną
– Doświadczenie w projektowaniu systemów elektrycznych w programach typu AutoCAD, XELec lub pokrewne
– Znajomość systemów PLC, hydraulicznych oraz pneumatycznych, przetwornice.
– Umiejętność czytania schematów elektrycznych
– Pracowitość i rzetelność

Oferta:
– Płaca ok. 12-15 funtów/h (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
– Umowa na warunkach brytyjskich
– Możliwość osobistego spotkania z pracodawcą w Polsce

Rozmowy odbędą się w Polsce 11-12 czerwca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: EL/NI/05-15.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Kontakt:

Telefon: 12 378 48 30

Email: praca@globalforce.pl

Województwo: zagranica