Inżynier budowy

lubuskie

04.10.2023

Naszym klientem jest generalny wykonawca realizujący projekty użyteczności publicznej oraz obiekty przemysłowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski + 100 km (sporadyczne delegacje)

Twoje zadania:
• Wsparcie kierownika budowy przy planowaniu i prowadzeniu prac budowlanych.
• Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z pracami.

Nasze oczekiwania:
• Ukończone studia wyższe budowlane.
• Znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad).
• Dyspozycyjność, odpowiedzialność, motywacja do podejmowania wyzwań i osiągania założonych celów, chęć rozwoju.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwa współpraca b2b,
• wsparcie rozwoju zawodowego, szkolenia,
• pracę w firmie z wieloletnim stażem na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie na życie.

Kontakt:

Telefon: 883967003

Email: k.wojciechowska@pgbhr.com

Województwo: lubuskie