Cieśla/zbrojarz/betoniarz z doświadczeniem!

śląskie

02.07.2015

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla/zbrojarz/betoniarz
z doświadczeniem!

Miejsce pracy: północ Holandii (region Groningen)
Data rozpoczęcia: między tygodniem 30 a 32 tego roku
Długość trwania projektu: 10-15 tygodni

Obowiązki:
Praca w firmie budowlanej jako cieśla/zbrojarz/betoniarz, dokonywanie pomiarów, budowanie, montaż i demontaż form i prefabrykatów na placu budowy.

Oferujemy:
zatrudnienie na holenderskich warunkach i atrakcyjne wynagrodzenie! Pierwszy betoniarz: 13, 25 euro brutto/h, dla osób z mniejszym doświadczeniem (ok. 2 lat) – 12,75 euro brutto/h, osoba na stanowisku pomocnika: 11 euro brutto/h
dodatki za pracę na zmiany i w nadgodzinach – od 110% do nawet 200% stawki podstawowej!
zakwaterowanie: 80 euro tygodniowo
ubezpieczenie: 19,50 euro tygodniowo
ilość godzin: możliwe nawet 60 godzin pracy tygodniowo!

Wymagania:
doświadczenie w pracy jak cieśla/zbrojarz/betoniarz min. 4 lata ? wymóg konieczny!
doświadczenie w obsłudze niezbędnych narzędzi,
komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- mile widziana!
znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie,
brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na powyższym stanowisku, dobra kondycja fizyczna,
umiejętności praktyczne,
mile widziane prawo jazdy,
mile widziany własny samochód,
mile widziany numer SOFI i VCA,
chęć i motywacja do pracy,
dobra organizacja czasu pracy,
elastyczność i zorientowanie na cel,
precyzja i dokładność, dbanie o jakość pracy i znajomość zasad bhp.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem
Cieśla/Zbrojarz/betoniarz?.
telefon kontaktowy:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Kontakt:

Telefon: 790512464

Email: holandia@eurowork.net.pl

Województwo: śląskie