Nowa fabryka Schöck w Tychach

06.02.2019

Firma Schöck, producent elementów izolacji termicznej oraz akustycznej, otwiera w Tychach nową fabrykę.

 

 

Tyska fabryka specjalizuje się głównie w wytwarzaniu łączników termoizolacyjnych Isokorb, które dostarczane są na rynek polski, a także m.in. niemiecki, austriacki i węgierski.

– Nowa fabryka to aż 4060 m² powierzchni, z czego 3500 m² stanowi hala produkcyjna. Tak duża powierzchnia daje nam większe możliwości rozwoju. Będziemy w stanie przyjąć znacznie większą liczbę zamówień bez uszczerbku na czasie ich realizacji, a także zoptymalizować wiele procesów logistycznych – mówi Czesław Gąsiorek, kierownik tyskiego zakładu Schöck.

Tyski zakład już od ponad 10 lat stanowi bardzo ważne ogniwo w łańcuchu logistycznym i produkcyjnym firmy. Uroczyste otwarcie nowej fabryki odbędzie się 4 kwietnia br.

 

 

Czytaj też: Mercedes-Benz Cars zbuduje fabrykę baterii w Jaworze

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.