Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji

11.03.2008

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Piotr Styczeń 8 marca br. uczestniczył w Zachodniopomorskich Targach Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie.

Jedenasta już edycja szczecińskich targów objęta była w tym roku patronatem Ministerstwa Infrastruktury.
Podczas towarzyszącej targom konferencji „Prognozowanie rynku nieruchomości” Wiceminister Piotr Styczeń poinformował o zamierzeniach resortu, dotyczących wspierania budownictwa mieszkaniowego, inwestycji termomodernizacyjnych, planów legislacyjnych oraz kształtu bieżącej współpracy ze środowiskami opiniotwórczymi i samorządami zawodowymi. W spotkaniu wzięli udział pracownicy naukowi Instytutu Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych, przedstawiciele środowisk spółdzielczości mieszkaniowej i towarzystw budownictwa społecznego oraz młodzież akademicka.
Podczas targów prezentowana była oferta deweloperów i firm wykonawczo–remontowych z terenu województwa zachodniopomorskiego, a także wykonawców krajowych i zagranicznych, dotycząca usług, wyrobów oraz gotowych obiektów budowlanych.

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube