Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Spotkanie z Ambasadorem Słowacji

13.12.2007

12 grudnia br. Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk spotkał się w siedzibie ministerstwa z Ambasadorem Słowacji w Polsce Frantiskiem Řužičką.

Ambasadorowi towarzyszyli Radca Ambasady Jaroslav Bobrik oraz II Sekretarz Ambasady Vladislav Chlipala. W trakcie wizyty Strony omówiły sprawy rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej między obydwoma krajami oraz wskazały na konieczność poprawy stanu połączeń lądowych i powietrznych Polski ze Słowacją.
Strona słowacka wyraziła ponadto zainteresowanie możliwością udziału słowackich przedsiębiorstw w procesie budowy polskiej infrastruktury.
Ambasador F. Řužička zaprosił Ministra C. Grabarczyka - w imieniu Ministra Transportu, Poczty i Telekomunikacji Słowacji Lubomira Važnego - do złożenia wizyty na Słowacji w dogodnym dla obu stron terminie.Ź
ródło: www.mt.gov.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube