Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Sprawdź przygotowanie dróg i autostrad

03.03.2008

Od 29 lutego br. w internetowym serwisie GDDKiA, w specjalnej zakładce „Sprawdź przygotowanie dróg i autostrad”, można dowiedzieć się jaki jest aktualny stan przygotowania dróg i autostrad.

Stan realizacji przetargów, składane wnioski, opracowanie specjalistycznej dokumentacji to jedne z wielu informacji jakie mogą Państwo uzyskać przeglądając zestawienie na naszej stronie.
Budowa nowej drogi, autostrady to długotrwały proces. Najtrudniejszy etap to proces przygotowania. To również najdłuższy etap powstawania nowej trasy dlatego nie tylko drogowcy, ale również parlamentarzyści, samorządowcy, firmy wykonawcze muszą postawić sobie za cel - realizację programu budowy dróg w Polsce. Przy jednoczesnym i profesjonalnym zaangażowaniu wszystkich podmiotów, bezpodstawne będą zarzuty sceptyków, „ekspertów”, a także obawy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.

Źródło: GDDKiA

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube