Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ochrona przed pleśnią i grzybami

18.02.2008

Firma B.M. Polska Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor farb marki Benjamin Moore Paints poszerzyła swoja ofertę m.in. o farbę Bioni Nature.

Farba Bioni Nature zapewnia trwałą i skuteczną ochronę przed wilgocią, grzybami i pleśnią. Nie emituje przy tym szkodliwych związków, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez instytut TUV Produkt und Environment Test Institute w Kolonii oraz przyznaniem farbie Bioni Nature certyfikatu TUV.
Farba Bioni Nature jest polecana do pomieszczeń, gdzie potrzebna jest trwała i skuteczna ochrona przed grzybami i pleśnią, czyli w budynkach mieszkalnych, szkołach, przedszkolach, magazynach, fabrykach (np. produkujących wyroby spożywcze czy papiernicze), hotelach, ośrodkach SPA.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube