Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ochrona i estetyczne wykończenie

07.02.2008

Alubit Tytan Professional to nowej generacji masa asfaltowo-aluminiowa służąca do konserwacji i dekoracji pokryć dachowych, blach metalowych oraz asfaltowych izolacji przeciwwilgociowych.

Masa tworzy dekoracyjną srebrzystą powłokę, która dzięki właściwościom odblaskowym korzystnie wpływa na rozkład temperatur oraz opóźnia starzenie powłok bitumicznych. Kolejny Abizol nowej generacjiAlubit Tytan Professional to kolejny produkt firmy Selena, międzynarodowego producenta nowoczesnej chemii budowlanej, która wprowadziła na polski rynek udoskonalone profesjonalne masy do hydroizolacji bitumicznych – Abizole. Produkty te idealnie sprawdzają się w polskich warunkach klimatycznych, bowiem wytworzona powłoka jest odporna na zniszczenia spowodowane następującymi po sobie okresami mrozu i odwilży Większa odporność powłok na spękania pomrozowe to zasługa modyfikacji masy bitumicznej kauczukiem syntetycznym. Tak wzbogacone masy tworzą powłoki elastyczne, wytrzymałe i silnie związane z podłożem, odporne na słabe kwasy i zasady.
Masa asfaltowo-aluminiowa Alubit Tytan Professional, modyfikowana kauczukiem syntetycznym, przeznaczona jest do dekoracyjnego zabezpieczania pokryć dachowych, blach metalowych i asfaltowych izolacji przeciwwilgociowych. Za pomocą preparatu skutecznie wykonamy powłoki ochronno-dekoracyjne na wszelkiego rodzaju asfaltowych izolacjach przeciwwodnych. Środek konserwuje pokrycia dachowe bitumiczne i metalowe, dbając jednocześnie o estetykę wykończenia. Alubit Tytan Professional sprawdzi się także przy zabezpieczaniu obróbek blacharskich i konstrukcji stalowych oraz uszczelnianiu eternitu.
Specjalnie skomponowana receptura Alubit Tytan Professional zawiera płatki aluminium. To sprawia, że dachy, czy konstrukcje metalowe pokryte preparatem przybierają srebrzystą barwę, dzięki czemu prezentują się efektownie i estetycznie. Walory dekoracyjne, to nie jedyna zaleta tego środka. Preparat dzięki własnościom odblaskowym wpływa korzystnie na rozkład temperatur na powierzchni dachu. Alubit opóźnia też procesy starzenia i niszczenia powłok bitumicznych. Możliwość nakładania masy na lekko wilgotne podłoża, przy jednoczesnym bardzo silnym wiązaniu się preparatu z powierzchnią to kolejny atut masy asfaltowo-aluminiowej Alubit. Powierzchnie pokryte Alubit Tytan Professional są skutecznie chronione i bardziej odporne na warunki atmosferyczne

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube