Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Pierwszy żuraw na Złotej 44

20.01.2011

Na placu budowy ekskluzywnego apartamentowca Złota 44 pojawił się 40-metrowej wysokości dźwig. Już w lutym dołączą do niego dwa dodatkowe. Jest to kolejny krok dewelopera w kierunku realizacji inwestycji i poprowadzenia prac w tempie pozwalającym na ukończenie stanu surowego do Euro 2012.

Wjazd na budowę dźwigu o 40-metrowej wysokości jest bezsprzecznym dowodem ponownego rozpoczęcia prac nad kontynuacją inwestycji luksusowego apartamentowca Złota 44 w centrum Warszawy. Przez najbliższe dwa dni dźwig będzie montowany, tak aby z początkiem przyszłego tygodnia prace budowlane mogły być realizowane w założonym tempie. Podjęte prace oznaczają, że generalny wykonawca przejął plac budowy, na którym na początku lutego pojawią się jeszcze dwa dodatkowe dźwigi, w tym najwyższy, który będzie stopniowo rósł wraz z budynkiem do wysokości 200 metrów. Również w pierwszym tygodniu lutego będą montowane szalunki i ściany nośne kolejnego piętra. Oznacza to, że kolejne piętro słynnego Żagla świat zobaczy już w najbliższym miesiącu.

 

 

Złota 44 to luksusowy wieżowiec mieszkalny przy ulicy Złotej 44 w Warszawie, budowany przez Orco Property Group. Apartamentowiec będzie pierwszym modelem nowego luksusowego standardu w Polsce. Złota 44 będzie miała niesamowitą wysokość 192 metrów. Po zakończeniu budowy, wieża ta będzie trzecim co do wysokości drapaczem chmur w Warszawie.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube