Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Inwestycje BPI Real Estate Poland w Warszawie

21.12.2018

Nowe projekty mieszkaniowe powstaną pod adresami Białobrzeska 53 oraz Ostroroga 23.

Na Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej 53 (róg ul. Barskiej), zrealizowana zostanie kolejna, trzecia, inwestycja mieszkaniowa BPI Real Estate Poland w stolicy. Rezydencja Barska – pod taką nazwą powstanie projekt, w którym znajdzie się 57 mieszkań o atrakcyjnej i przemyślanej strukturze mieszkań. Rezydencję Barską wyróżniać będzie kameralny charakter budynku dopasowanego do okolicy. Prace budowlane przy ul. Białobrzeskiej 53 zostały już rozpoczęte, a ich zakończenie planowane jest na 2020 r.

 

 

Przy ul. Ostroroga 23 w Warszawie powstanie inwestycja wolaRE, w ofercie której znajdzie się 237 mieszkań. wolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do istniejącej już w dzielnicy zabudowy. Będzie to inwestycja BPI Real Estate Poland realizowana w ramach współpracy joint venture z ACTEEUM Group. Zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.

 

 

Generalnym wykonawcą obydwu inwestycji będzie firma CFE Polska.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube