Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szybkie, precyzyjne i tanie w eksploatacji - drukarki Epson dla projektantów

Artykuł sponsorowany

08.04.2019


Szybkość oraz wydajność

Najnowsze urządzenia SureColor-T zostały zaprojektowane tak, by spełniać wymogi fachowców z wielu dziedzin, w tym architektury, inżynierii, projektowania CAD, systemów GIS, edukacji, biznesu, a także użytkowników pracujących w małych i domowych biurach. Poza jakością, ich atutem jest także szybkość – w przypadku flagowego 36-calowego modelu SC-T5400 pierwszy wydruk niezależnie czy w kolorze, czy monochromatyczny otrzymamy po 22 sekundach. Dodatkowo zastosowane wkłady atramentowe o dużej pojemności (350 ml) znacznie zwiększają wydajność – tusz jest tańszy i starcza na dłuższy czas. Modele SC-T5400 oraz jego mniejszy brat SC-T3400 oferują także drukowanie bez marginesów (tylko w przypadku druku z rolki). Dodatkowo wyposażono je w technologię weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT), która na bieżąco monitorując stan głowicy zapobiega jej mikrouszkodzeniom, co w praktyce przekłada się na powtarzalność wydruków oraz niezawodność na poziomie klasy komercyjnej.
 


Funkcjonalność i wszechstronność zamknięte w niewielkiej obudowie

Wspólną cechą wszystkich drukarek wchodzących w skład serii T są ich kompaktowe rozmiary oraz ergonomiczna obudowa, dzięki czemu urządzenia wpasują się niemal w każdą, nawet niewielką przestrzeń. Drukarki mogą funkcjonować zarówno umieszczone na stojaku jako wolnostojące oraz po postawieniu na biurku lub szafce jako standardowe wyposażenie biura. Co ważne, każdy z modeli może „od ręki”, bez kłopotliwego przełączania obsługiwać zarówno zadania wydruku wielkoformatowego, jak i drukować standardowe dokumenty A4 czy A3 (np. umowy czy faktury). Dodatkowo – bez względu na to, które urządzenie wybierzemy – wszystkie za sprawą wbudowanego ekranu LCD o przekątnej 4,3" pozwalają na intuicyjną pracę. Z kolei wbudowany moduł Wi-Fi pozwala także na bezprzewodowe wysyłanie dokumentów do drukarki z pomocą komputera, ale także urządzeń mobilnych – modele SC-T3400 i SC-T5400 dodatkowo pozwalają też na bezpośrednie drukowanie z dysku USB lub innego urządzenia pamięci masowej.
 Uniwersalne urządzenia dla profesjonalistów

Seria T całościowo adresowana jest przede wszystkim do inżynierów, architektów czy osób pracujących z mapami topograficznymi, którzy poszukują profesjonalnego urządzenia, zapewniającego precyzję i niezawodność przy niskim koszcie wejścia oraz codziennej eksploatacji. SureColor-T trafia w te potrzeby: bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, projekty techniczne, architektoniczne czy inżynieryjne lub GIS, gwarantują w przystępnej cenie jakość zarezerwowaną dotychczas dla dużo większych urządzeń. Co więcej, pomimo zaawansowania technicznego oraz dostępnych funkcji, wyposażono je w intuicyjny interfejs — w efekcie urządzenia świetnie się nadają również do codziennej pracy biurowej. Na niskie TCO składa się także aż trzyletnia gwarancja producenta, jakiej udziela na wszystkie modele z tej serii.

 

Więcej informacji:

www.epson.pl/gwarancjanadrukarki

www.epson.pl/technical-design

Kontakt: tomasz.kucinski@epson.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube