Inżynier projektu

kujawsko-pomorskie

25.02.2021

ROBCO sp. z o.o.

www.robco.technology

Robotyka Automatyka Sterowanie

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:
– sporządzanie ofert,
– opracowywanie dokumentacji projektowych, w tym schematy instalacji automatyki i sterowania,
– nadzór nad projektami,
– przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla klientów końcowych,
– praca w terenie (przeprowadzanie wizji lokalnych i inwentaryzacji technicznych).

Od kandydata oczekujemy:

– dobrej znajomości środowiska EPlan, CAD oraz programów branżowych min. cenniki producenckie,
– dobrej znajomości programu Microsoft Excel,
– zaangażowania oraz chęci pogłębiania wiedzy z dziedziny automatyki.

Dodatkowymi atutami będą:

– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
– ukończenie studiów kierunkowych z uzyskanie tytułu inżyniera,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole,
– atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny.

Kontakt:

Telefon: 538422018

Email: info@robco.technology

Województwo: kujawsko-pomorskie