Inżynier budownictwa (praca biurowa)

śląskie

25.05.2022

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i specjalizującą się w wytwarzaniu elementów stalowych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska INŻYNIERA BUDOWY.

Zadania:

Sporządzanie list materiałowych i elementów wysyłkowych.
Koordynacja zaopatrzenia budowy.
Ofertowanie wraz z negocjacją cen.
Sporządzanie harmonogramów dostaw.

Wymaganie:

Wykształcenie techniczne lub wyższe.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość rynku.
Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.
Obsługa komputera.
Prawo jazdy kat. B.
Dyspozycyjność.
Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu.

Wynagrodzenie od 4500 netto + samochód służbowy + telefon.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny 504 290 175 lub o przesyłanie CV.

Kontakt:

Telefon: 504290175

Email: kadry@mostostalbedzin.com.pl

Województwo: śląskie