Koordynator ds. pozyskania kontraktów

zachodniopomorskie

07.08.2020

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref. KPK/037/WDO

Zadania:
– kierowanie działem ofertowania i działem projektowym,
– stały kontakt z działem wykonawczym, logistycznym i kierownictwem firmy,
– znajomość możliwości sprzętowych i wykonawczych firmy,
– kontakty z kontrahentami w celu pozyskiwania nowych kontraktów,
– koordynowanie i nadzorowanie działań podległych zespołów,
– doskonalenie umiejętności aktualnych pracowników.

Wymagania:
– minimum 4-letnie doświadczenie podobnym stanowisku w branży związanej geotechniką lub hydrotechniką,
– wykształcenie wyższe techniczne,
– znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
– wiedza z zakresu hydrotechniki, posadowień pośrednich (palowanie, mikropale), zabezpieczeń wykopów,
– doświadczenie w kontakcie z kontrahentami/klientami,
– prawo jazdy kat. B,
– znajomość pakietu Office oraz programów: AutoCad, NormaPro.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę b2b,
– system premiowy,
– narzędzia pracy: samochód, komputer i telefon,
– konkurencyjne wynagrodzenie,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– niekorporacyjną atmosferę,
– miejsce pracy: SZCZECIN.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Kontakt:

Telefon: +48 734 108 607

Email: wojciech.dobak@manpower.pl

Województwo: zachodniopomorskie