Inżynier instalacji elektrycznych

lubuskie

27.05.2020

Firma Kajima Poland poszukuje osób na stanowisko Inżyniera Instalacji Elektrycznych na budowę w Świebodzinie.

Opis stanowiska:
– nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót elektrycznych na budowie,
– wspieranie kierownika budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
– bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,
– monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
– analiza dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe kierunkowe,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność w zakresie oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego,
– preferowane posiadanie uprawnień budowlanych oraz SEP,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– znajomość programu MS Project,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole.

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej
– pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@kajimaeurope.com

Kontakt:

Telefon: 538630765

Email: rekrutacja@kajimaeurope.com

Województwo: lubuskie