Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

X Ogólnopolskie Targi FLEET MARKET 2018

29.11.2018

21 listopada w Warszawie odbyły się targi motoryzacyjno-biznesowe Fleet Market. Importerzy samochodowi zaprezentowali najnowsze samochody osobowe, użytkowe oraz z napędami alternatywnymi. Dziesiąta edycja targów odbyła się w Global EXPO – w zrewitalizowanej, pofabrycznej hali FSO.

Sprzedaż samochodów dla biznesu jest siłą napędową naszej gospodarki. Targi odwiedziło dziesięć tysięcy osób, a wśród nich przedstawiciele dużych firm odpowiedzialni za zarządzanie samochodami, przedstawiciele sektora MŚP, niezależni przedsiębiorcy, prezesi i właściciele firm, także eksperci zagraniczni.

Nie zabrakło spektakularnych premier motoryzacyjnych. Debiutowały też auta przeznaczone dla kadry managerskiej, samochody z napędami ekologicznymi oraz pojazdy dostawcze i użytkowe.

Samochody to tylko część ekspozycji. Bogatą ofertą chwaliły się także firmy z sektora usług finansowych, ubezpieczeniowych, serwisowych czy IT. Swoje stoiska miały też firmy szacujące wartość rezydualną, zajmujące się telematyką i logistyką. Nie zabrakło także przedstawicieli ośrodków doskonalenia techniki jazdy i wieloletnich partnerów, jak chociażby PZPM (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego) czy SKFS (Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych).

Wraz z częścią wystawienniczą odbywał się panel konferencyjny. Wykłady były poświęcone: zmianom podatkowym w 2019 r. dotyczącym odliczeń w leasingu i wynajmie, elektromobilności, a także nowej normie pomiaru zużycia paliwa i emisji spalin WLTP.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube