Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Podkarpacka OIIB - impas przełamany

04.12.2017

21 października br. obradował w Rzeszowie Zjazd Nadzwyczajny Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Zakończył on kryzys panujący w PDK OIIB od 21 kwietnia br., kiedy to, na skutek niemożności zwołania kworum, zjazd izby się nie odbył, podobnie jak i kolejny zwołany 9 września, który również, nie dysponując wymaganą liczbą głosów, nie mógł się odbyć.

Zwołany 21 października Zjazd Nadzwyczajny, posiadający już wymagane kworum, odwołał Zbigniewa Detynę z funkcji przewodniczącego Podkarpackiej OIIB i zatwierdził sprawozdania organów izby oraz wykonanie budżetu za rok 2016. Udzielił następnie poszczególnym organom absolutorium, a także uchwalił budżet. Wszystkie uchwały były podejmowane zdecydowaną większością głosów. Zjazd postanowił nie wybierać na okres kilku miesięcy pozostałych do zakończenia kadencji nowego przewodniczącego Rady PDK OIIB - jego obowiązki będzie pełnił w tym okresie dotychczasowy wiceprzewodniczący rady Grzegorz Dubik.

 

(Opr redakcja „IB" na podstawie materiałów Leszka Kaczmarczyka, redaktora naczelnego „Biuletynu informacyjnego PDK OIIB")

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+