Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Konferencja: Rola kosztorysu w zamówieniach publicznych na etapie wyboru oferty i realizacji inwestycji - teoria i praktyka

21.07.2015

OWEOB „Promocja” Sp. z o.o. - autor i wydawca informacji systemu SEKOCENBUD - organizuje 7-9 października br. kolejną już, 21. Konferencję naukowo-techniczną organizowaną.

Tradycyjnie odbędzie się ona w Ciechocinku w gronie praktyków, zajmujących się przygotowaniem, realizacją i rozliczaniem inwestycji. Prelegentami będą doświadczeni specjaliści, uczestnicy procesu inwestycyjnego, reprezentujący wykonawców, inwestorów, projektantów i kosztorysantów. Temat tegorocznej konferencji „Rola kosztorysu w zamówieniach publicznych na etapie wyboru oferty i realizacji inwestycji – teoria i praktyka”wpisuje się w aktualne problemy środowiska budowlanego. Podczas obrad poruszane będą m.in. tematy związane z prawem zamówień publicznych w świetle zmian dotychczasowych i już zapowiedzianych kolejnych oraz prawidłowym procesem wyceny, rolą kosztorysu inwestorskiego, pojęciem „rażąco niskiej ceny”. Pojawią się również wybrane orzeczenia KIO będące przykładami niewłaściwie zawartych umów lub innych elementów powodujących konflikty między stronami. Ciekawym punktem konferencji staną się również praktyczne warsztaty kosztorysowania z wykorzystaniem modelu BIM, które poprowadzą doświadczeni specjaliści w tych dziedzinach.

 

 

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na konferencję na www.sekocenbud.pl/konferencja

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube