Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

II Ogólnopolska Konferencja Konstrukcje Budowlane

16.10.2015

20 listopada br. w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Konstrukcje Budowlane - Bezpieczeństwo procesu projektowo-konstrukcyjnego.

25 ekspertów (m.in. przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, inżynierów budownictwa, konstruktorów, architektów oraz projektantów) przedstawi praktyczne wskazówki i narzędzia oraz najnowsze wytyczne w zakresie bezpieczeństwa.

 

 

W programie konferencji praktyczne wykłady:

- Normy bezpieczeństwa, warunki ppoż. i wymagania PN-B w świetle Eurokodów – analiza w oparciu o doświadczenia zrealizowanych centrów handlowych, hal magazynowych oraz tuneli podziemnych.

- Zmiany w zakresie wykorzystywania konstrukcji żelbetowych, murowych i drewnianych – co będzie decydowało o wyborze konkretnych materiałów budowlanych?

- Jakie są najnowsze rozwiązania służące zabezpieczaniu konstrukcji przed zniszczeniem? Jakie powłoki ochronne zapewnią najlepszą trwałość konstrukcji stalowych?

- Kiedy warto skorzystać z metody torkretowania? Od czego powinien zależeć wybór między metodą mokrą a suchą?

- Jak w praktyce wykorzystywać system Building Information Modeling?

 

Warsztaty z bezpieczeństwa konstrukcji:

- Omówienie newralgicznych punktów procesu projektowego i trudności wykonania na poszczególnych etapach realizacji.

 

Eksperci, m.in.:

prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski

mgr inż. Wiesław Bocheńczyk

prof. Rainer Mahlamäki

Alberto Veiga

 

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

 

Więcej informacji na stronie konferencji: http://i.pwn.pl/inzynier/

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube