Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tynki dekoracyjne Atlas

18.04.2017

Różnorodność struktur i kolorystyki zewnętrznych tynków dekoracyjnych firmy Atlas pozwala na uzyskanie elewacji, które swoim wyglądem nawiązywać będą m.in. do drewna, kamienia łupkowego czy naturalnego oraz mozaiki.

Efekt drewna

ATLAS CERMIT WN to produkt, który pozwala na stworzenie tańszej zarówno w wykonaniu, jak i utrzymaniu elewacji, która swoim wyglądem imitować będzie drewno. System ten pozbawiony jest naturalnych wad drewna. Wyróżnia się trwałością – nie odkształca się oraz jest odporny na zabrudzenia (hydrofobowy), a także efektowny – dostępny w 10 kolorach, wiernie oddaje strukturę drewna oraz jest łatwy w użyciu.

 

 

Tynk mozaikowy

ATLAS DEKO M, dostępny w trzech wariantach dekoracyjny tynk mozaikowy, jest przeznaczony dla osób szukających kompromisu pomiędzy atrakcyjnym wyglądem a praktycznością zastosowania. Rodzina produktów DEKO M wyróżnia się także bardzo szeroką kolorystyką. Łącznie, wykorzystując wszystkie warianty produktu, do wyboru jest aż 312 kolorów. Unikatowa receptura oraz nowoczesne technologie gwarantują hydrofobowość, efekt samoczyszczenia elewacji, paroprzepuszczalność, odporność na zabrudzenia, ścieranie czy działanie warunków atmosferycznych. Dopełnieniem wykorzystania ATLAS DEKO M może być użycie szablonów, dzięki którym elewacji nadany zostanie wygląd struktury kamienia (naturalny lub łupkowy) czy też cegły klinkierowej.

 

Piaskowiec na elewacji

Dzięki ATLAS CERMIT PS, tynkowi o fakturze piaskowca, elewacje budynków narażone na znaczące działanie wilgoci, zostają przed nią zabezpieczone. Gładka, imitująca piaskowiec faktura sprawia, że wygląd elewacji przez długi czas pozostaje nienaruszony.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+