Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Panele dachowe na rąbek

10.02.2011

Blacha na tzw. rąbek stojący jest technologią wykorzystywaną od dawna  do krycia nowych dachów, jak również przy renowacjach starych dachów.

Firma Blachy Pruszyński, znany producent stalowych pokryć dachów i elewacji, oferuje innowacyjne rozwiązanie montażowe w tradycyjnym i znanym kształcie blach z rąbkiem stojącym.

Nowoczesny system łączenia paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka. Rozwiązanie to znaczenie ułatwia pracę dekarzowi oraz skraca czas montażu paneli. Zastosowanie wydłużonego profilowania na panelach ogranicza pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału. Oferowane rozwiązanie, pozwala skrócić czas pracy, a przy tym podnosi precyzję wykonania.

Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb. Gotowe otwory montażowe, które posiada każdy panel, ułatwiają mocowanie do konstrukcji. Dodatkowo przetłoczenie usztywniające niweluje występowanie pofalowania powierzchni związane z rozszerzalnością termiczną paneli

Dane techniczne:

Materiał: Blacha obustronnie ocynkowana i powlekana kilkoma warstwami lakieru gr. 0,50 mm

Wymiary: (szer. x dł.): *mm+ 300 x 500 do (max) 7000; 500 x 500 do (max) 7000

Wymiary krycia: [mm] 300; 500

Kąt nachylenia dachu: (min./maks.): 8/dowolny

Kolory: 27 kolorów podstawowych + paleta kolorów RAL

Gwarancja: do 20 lat

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube